Written By genconline on 19 Mayıs 2016 Perşembe | Mayıs 19, 2016

TRT'de izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un yapımcısı Mehmet Bozdağ, dizinin biteceği iddialarını yalanlarken "Niyetim Osman ve Orhan'a kadar devam etmek" dedi.Diriliş'in Yapımcısı: Osman ve Orhan'a Kadar Devam Edecek
Diriliş Ertuğrul'un yapımcısı Mehmet Bozdağ, verdiği röportajda "Diriliş bitiyor" iddialarının doğru olmadığını, Diriliş'in Orhan ve Osman'a kadar devam etmesini istediğini söyledi.
"BU TÜR İDDİALAR DOĞRU DEĞİL"
Mehmet Bozdağ, "Diriliş bitiyor" iddialarıyla ilgili olarak, "Bu tür iddialar doğru değil. Diriliş 3 sezon olarak tasarlanmıştı. Niyetim Osman ve Orhan'a kadar devam etmek. Bir kuruluş hikâyesini anlatmak istiyorum." dedi.
"OSMANLI'YI KURAN KADRO..."
"Osmanlı Devleti'ni kuran kadro nasıl bir ruh dünyasına sahip, nasıl bir zihin dünyasına sahip, nasıl bir jeopolitik algısı var gibi temel sorulara verdiğim cevaplar var. Bunları anlatmak istiyorum." diyen Bozdağ, Diriliş Ertuğrul'un devamı olarak, "Diriliş Osman" ve "Diriliş Orhan" dizilerinin de müjdesini verdi.
"HAYALLERİMİ BU FİLM SÜSLÜYOR"
İki yıldır Alparslan filmi üzerinde çalıştığını söyleyen Bozdağ, "Alparslan dizi değil film olacak. Hayallerimi bu film süslüyor." dedi.
"ÇOK BÜYÜK BİR SAVAŞ SAHNESİ ÇEKMEK İSTİYORUZ"
Öte yandan Diriliş Ertuğrul'un film olacağının müjdesini veren Bozdağ, "Dizilerde süreler maalesef 120 dakika olduğu için istediğimizi istediğimiz zaman diliminde, 1 haftada anlatamıyoruz. Çok büyük bir savaş sahnesi çekmek istiyoruz. Savaş sahnesinin bol olduğu büyük mücadelelerin olduğu bir film çekeceğiz." dedi.
"AKLIMDA BİR ALPARSLAN VAR"
Malazgirt filminin vizyon tarihinin belli olmadığını, sadece senaryosunun hazır olduğunu söyleyen Bozdağ, "Peki aklınızda bir Alparslan var mı?" sorusu üzerine, "Var tabi ki ama sürpriz." cevabını verdi.
"Birçok tarihi proje zihnimi meşgul ediyor. İçimdeki deli taylar rahat durmuyor. Bakalım kısmetimiz de hangi projeyi yapmak var?" diyen Bozdağ, MalazgirtOğuz Kağan Destanı, İmam Maturidî, İmam Hanefî hazretleri, Hazret-i Peygamber ve Sahabe dönemiyle ilgili filmi yapmak istediğini açıkladı.
http://dirilisosmanindir.blogspot.com.tr/
http://dirilisorhan.blogspot.com.tr/

0 yorum:

Yorum Gönder

Diriliş Ertuğrul 127. Bölüm

Dikkat

Recent Comments

Diriliş Ertuğrul Dizisi Son Bölüm İndir Online İzle HD | Diriliş Ertuğrul Gazi © 2014. All Rights Reserved. Template By Seocips.com
SEOCIPS Areasatu Adasenze Tempate Published By Kaizen Template